Останні відгуки

  • Дякую за лыкування кота Сырика.Бажаю Вам здоров'я,успыхыв у роботы.Процвытання Вашый клыныцы.
    більше 14 років тому
  • Я вже кілька років роблю зачіскі у Олі і макіяж у Маринки-це вищій клас!!!!!!!Зараз у подруги буде весілля і ми тільки ваші!!1Зачіска і макіяж тримаються дуже довго.Люблю цих дівчат.
    більше 14 років тому
  • Чудовий садок! Привела сюди і молодшого сина! Дякую персоналу за те, що вони добре дбають про наших діточок!
    більше 14 років тому
  • Проводили хімчистку килимового покриття.зробили усе якісно.швидко і не дорого будемо звертатись і в майбутньому.
    більше 14 років тому
  • хороший садок, затишний, на другому поверсі ремонт непоганий. і вихователі людяні, дитину мою доглядають.
    більше 14 років тому
  • При пересилці ноутбука пакувальник просто загорнув його в плівку:результат пересилки - тріснута матриця, а ю...
    більше 14 років тому